Starostlivosť o ruky

Starostlivosť o ruky

  Klasická manikúra

  ide o základnú starostlivosť o nechty. Spočíva    v   základnom ošetrení t.j. nechtová kožtička, okolie nechta a  čistenie nechtovej platničky, úprava nechtov pilovaním do požadovaného tvaru. Dopĺňa sa lakovaním .

Japonská manikúra -P. Shine

manikúra so včelím voskom  - vhodná najmä pre poškodené a veľmi lámavé nechty, tiež na rýchlu regeneráciu po odstránení gélových alebo akrilových nechtov. Vhodná  pre dámy a pánov, ktorý chcú svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku. Pri nedostatku vitamínov a pri chorobe je náš    organizmus oslabený, čo sa prejavuje aj na nechtoch.

Japonská manikúra svojou unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch tzv. glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodeniu udržiavaním lipidov v nechtoch. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky.

Japonská manikúra v našom salóne začíname  skrátením nechtov na požadovanú dĺžku, zatlačením nechtovej kožtičky a obrúsením nechtovej platničky špeciálnym pilníkom, ktorý necht vyhladí veľmi šetrným spôsobom. Následne sa aplikuje polosuchá pasta s obsahom prírodnej horniny bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, ktoré sú dôležité pre metabolizmus nechtového lôžka. Pasta sa vtlačí do nechtu a zostáva v ňom až pokaľ necht neodrastie. Následne nanesieme leštiaci prášok , ktorý dodá lesk a elasticitu . Prášok obsahuje parafíny a včelí vosk. Zároveň sú v ňom glyceríny, panthenol a lanilín, kremík, zinok a  vitamíny A,H,E s provitamínom B5. Vďaka týmto prvkom nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie.

Je potrebné po 4 týždňoch zopakovať ošetrenie, ak by lámanie a štiepenie neustúpilo ,doporučujeme  regeneračnú kúru kombinovanú  s parafínom , 5 sedení v rozmedzí 3 týždňoch za zvýhodnenú cenu.

SHELLACK lakovanie - bližšie v novinkách.

Francúzska manikúra

V súčasnosti veľmi obľúbená , kde lakovanie a úprava špičky je na voľbe klienta

 

Parafínový zábal rúk  - je určený pre vysušené a unavené ruky.

Ošetrenie hnedým cukrom - luxusný jemný peeling s obsahom hnedého cukru pokožku dokonale hydratuje. Bohatá kombinácia organických živín revitalizuje ruky a zanecháva pokožku hodvábne jemnú.

Masáž rúk - je neodmysliteľnou súčasťou kompletného tvárového ošetrenia so značkou MATIS. 

Welness manikúra prípravkami ORLY pozostáva    

pozostáva z ošetrenia rúk a nechtov prípravkami  orly , pracuje sa s teplým kúpeľom a po nanesení masky na ruky sa vložia ruky do vyhrievaných elektrických rukavíc, čím sa znásobuje účinok masky a použitých prípravkov.