Starostlivosť o pleť

Starostlivosť o pleť

Kompletné ošetrenie pleti a dekoltu

ponúkame s kvalitnými luxusnými značkami ako je francúzska kozmetika MATIS PARIS a nemecká kozmetika ALCINA KOSMETIK

Obidve značky ponúkajú špeciálne ošetrenia , ktoré sa prispôsobujú rôznym ročným obdobiam, jednotlivým typom pleti a náročnosti klienta.

Ponúkame ošetrenie pleti pre všetky vekové kategórie od mladej problematickej až po zrelú pleť s príznakmi vrások.

Ako bonus pri každom kompletnom ošetrení si môže zákazníčka vybrať záverečné líčenie alebo ošetrenie rúk parafínom úplne zadarmo.

Základom ošetrenia je čistenie pleti, ktoré robíme :

 • klasicky manuálne ale klienti uprednostňujú čistenie
 • prístrojom Scin Scrubberom - čo je šetrnejšie a veľmi účinné

MATIS PARIS -  profesionálna starostlivosť o pleť 

je medzinárodne uznávanou  luxusnou značkou, ktorá pôsobí vo svete kozmetiky  už viac ako 77 rokov, predstavuje vypracovaný systém starostlivosti o pleť. Prináša potešenie vďaka fantastickým textúram, upokojujúcim vôňam a farebnej harmónii, ktoré premenia každodennú starostlivosť o pleť na intenzívnu relaxáciu.Ženy aj muži si spomedzi jednotlivých línií môžu zvoliť svoj vlastný svet krásy.

PREHĽAD PROFI OŠETRENÍ MATIS PARIS

 MATIS Paris ponúka rôzne typy ošetrení, ktoré sú prispôsobené potrebám a požiadavkám pleti zákazníkov . Úvodné ošetrenia sú určené klientom, ktorí sa zo značkou MATIS stretávajú prvý krát alebo navštevujú salón iba príležitostne. MATIS má v ponuke :

PREMIUM TREATMENT OŚETRENIE ( ošetrenie s kaviárom)

Luxusné kaviárové ošetrenie s tvarujúcim účinkom vhodné pre všetky typy pleti, ktoré potrebujú dodať výnimočnú starostlivosť , ktorá ich reminalizuje a preniká hlboko pod kožu.

EXPERT TREATMENT (špecifické ošetrenia podľa typu pleti) základom ošetrení je                                                            exkluzívna masáž MATIS DETOX

 1. Age Expert - jedinečné ošetrenie pre zrelú pleť, ktorá potrebuje vyzdvihnúť ochabnueté miesta a dodať mladisvejší vzhľad
 2. Calm Expert - cieľom tohto ošetrenia je upokojiť aj tú najcitlivejšiu pleť, redukovať prejavy začervenania a nedostatku komfortu
 3. Lift Expert - vhodné pre všetky typy pleti , ktoré hľadajú alternatívu plastických operácií  na spevnenie a omladenie pokožky
 4. Peel Expert  -  je určené na viaceré problémy pleti - vrásky a mimické linky, drsný povrch, pigmentové škvrny, nedostatočná žiarivosť , ošetrenie s pomôckami Ridoki
 5. Pure Expert - redukuje tvorbu kožného mazu zlepšuje stav pleti
 6. Hydra-Nutri-Expert  - novinka v roku 2015 - 
 • dodáva pleti dvojitú hydratáciu
 •  pomáha pleti nadobudnúť optimálny podiel hydratácie
 • posilňuje funkciu bariéry a bráni strate vody
 • chráni pred dehydratáciou 
 • vypľňa linky a vrásky spôsobené dehydratáciou
 • SOS ošetrenie pre prinavrátenie komfortu

INITIALE  TREATMENT ( ošetrenie s kopírujúcimi maskami)

 1. Anti - Ageing Initiale - dvojitý cieľ ošetrenia sa spája o okamžitou hydratáciou , ktorá rozžiari pleť. Linky spôsobené dehydratáciou sú vyplnené a pleť znovu získa jemnosť a pružnosť.
 2. Purifing Initiale - odstraňuje nedostatky zmiešanej až mastnej pleti, obnovuje pokožku, zabraňuje tvorbe komedónov, rozjasňuje a čistí pleť.
 3. Unifying Initiale - ošetrenie ktoré eliminuje pigmentové škvrny a rozjasňuje pleť. Dodáva pleti potrebnú hydratáciu a vitamíny.
 4. Detoxifying Initiale- ošetrenie zamerané na unavenú a nevýraznú pleť, pleť znovu získa energiu a žiarivosť.
 5. Soothing Initiale - vhodné pre citlivú pleť , ktorá potrebuje okamžité ukľudnenie a oslobodenie od alergických reakcií.

GOJI TONIC TREATMENT - je základné skrášľujúce ošetrenie pre mladých , ktorí potrebujú zošednutej pleti dodať energiu a vyživu.

 

ALCINA je značka pestujúcej , vlasovej a dekoratívnej kozmetiky

ktorú založil v roku 1946 Dr.Kult Wolff . Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr. August Wolff založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvé dermatologicky účinné látky. V roku 1942 prevzal vedenie firmy syn , ktorý zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, keď sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.

Na tomto základe vznikla značka ALCINA, ktorá existuje dodnes ako rodinný podnik. Vďaka namodernejšej technológii a špeciálnym látkam vzniklu prípravky na najvyššej úrovni, ktoré sú maximálne znesiteľné a majú optimálny účinok. Sú vyvíjané s cieľom udržať, posilňovať a chrániť pleť a vlasy pred škodlivými vplyvmi prostredia.

Kozmetika ALCINA obsahuje kompletný program  KRÁSY pre každodenné čistenie pleti a kvalitné prípravky pre starostlivosť o telo. Tvorí základ intenzívnej starostlivosti, kde správne zvolená skladba účinných a pestujúcich látok vyhovuje najrozmanitejším potrebám pleti. Len dôkladne vyčistená pleť môže prijímať pestujúce látky.

Ošetrenie pleti  značkou ALCINA je rozdelené podľa typu pleti, podľa použitých ampúl  a fluidov sa používajú tieto profesionálne ošetrenia -kúry  :

 • Čistiaca kúra

 Pri ošetrení sa používa ampulková čistiaca  kúra s výťažkom zo sladkého drievka a ginkga , čo pôsobí protizápalovo, rozjasňuje vzhľad  a zlepšuje jej prekrvenie , ukludňuje a zmatňuje  nečistú pleť.

 • Relaxačná ukľudňujúca kúra

Najšetrnejšia kúra pre veľmi citlivú pleť. Relaxačná ampula vďaka kyseline hyaluronovej a jemným lipozómom (prenášače látok) zaisťuje rovnomernú vlhkosť v pleti.  Táto kúra je vhodná pre ukľudnenie a relaxáciu citlivej pleti a pleti trpiacej neurodermatídou.

 • Hĺbková regeneračná kúra 

Exkluzívna ampulková kúra dodáva pleti vybrané látky tam, kde sú potrebné . Kúra je vhodná pre zrelú a starnúcu pleť. Pleť je po ošetrení výrazne hladšia, vypnutejšia a sviežejšia .

 • Hydratačná kúra s / jojobovým olejom alebo  liftingovou ampulou alebo s koenzýmom Q10/ 

Predstavuje kompletné ošetrenie zamerané na hydratáciu a regeneráciu pleti .Je vhodná pre všetky typy pleti s použitím špeciálnych ampúl  a fluidov. Kúra dostatočne hydratuje pleť a pomáha udržať a vylepšiť jej kvalitu pleti.

 • Liftingová kúra 

Efektné liftingové ošetrenie vhodné na vyhladenie a rozjasnenie zrelej a náročnej pleti. Ošetrenie prináša okamžitý efekt. Je určené pre pleť, ktorá stráca pružnosť.

 •  Exkluzívna kolagénová kúra

Pre zrelú pleť, zamerané na vyhladenie , vypnutie a hydratáciu a omladenie pleti s čistým kolagénom , Pri ošetrení sa používajú špeciálne masky priamo na mimické vrásky.

 • Intenzívne kúrové ošetrenie

Špeciálne techniky zapracovania ampúl s intenzívnymi výsledkami. Dodáva pleti veľkú dávku energie, posilňuje a regeneruje pleť v zimnom období. Vyhladenie a regeneráciu pleti zaručuje päť účinných prípravkou a špeciálna masáž. Toto ošetrenie oceníte hlavne pri plesovej sezóne alebo  vždy, keď chcete výborne vyzerať okamžite.

 • Mikromasáž očného okolia

Špeciálny program na uvoľnenie a regeneráciu očného okolia, zmierňuje tvorbu vrások a kruhov pod očami. Na záver sa používajú očné kolagénové vankúšiky.

 Pri jednotlivých ošetreniach sa využíva špeciálna ALCINA masáž a veľmi obľúbené techniky využitia siatsu bodov na tvári.

 

 

         

 

 


.