Elektrokozmetické prístroje

Elektrokozmetické prístroje

 

Elektrokozmetické prístroje tvoria neodmysliteľnú súčasť moderného kozmetického salónu, aj keď nemajú za úlohu nahradiť manuálne ošetrenie, ale samotné ruky niekedy nepostačujú k dosiahnutiu očakávaných výsledkov.

Multifunkčný prístroj XILIA R.F.

Najmodernejší a najúčinnejší prístroj na trhu - spomaľuje proces starnutia pokožky.

Skutočná klinika krásy, ktorá dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov. Umožňuje svojim systémom útočiť na rôzne nedostatky pleti, hlavne pri ošetrení vrások, pri ochabnutých líniách tváre, priamo pôsobí na uvoľnené tkanivá. Je nevyhnutným pomocníkom aj pri ošetrení problémovej pleti a vďaka možnosti kombinácie tých najmodernejších techník nezaobídeme sa bez nej pri rôznych kozmetických kúrach. Obsahuje tieto funkcie:

 

Rádiofrekvencia

Táto funkcia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu prirodzených , ale časom spomalených funkcií organizmu ako sú tvorba kolagénu a elastínu. Zvyšuje aj tvorbu kyseliny hyalurúnovej, výsledkom čoho je pružnejšia, podstatne napnutejšia a omladená pleť. Výsledky sú viditeľné už po prvom
 

Air massage

Air massage - jemná vákuová podtlaková masáž , ktorá sa podobá na ručnú masáž práve vďaka delikátnemu podtlaku. Masáž je veľmi príjemná a účinná. Hlavica obsahuje aj chromoterapiu.
 

Meranie hydratácie

Kontrola hydratácie pokožky  - umožňuje meranie hydratácie pokožky. Umožňuje  vhodný výber produktov a správnu voľbu typu kozmetického ošetrenia, ako aj kontrolu dosiahnutých výsledkov.

Iontoforéza

Iontoforéza slúži na vpravovanie hydrofilných látok, využívajúc pri tom galvanický prúd. Hydrofilné produkty určené na iontoforézu by mali mať schopnosť chemickej disociácie. Ošetrenie sa odporúčame hlavne pri problémovej a starnúcej pleti v kombinácii s ostatnými vybranými funkciami.
 

Stimul

Bipolárna elektrostimulácia, ktorá sa vykonáva špeciálnou hlavicou. Slúži na tonizáciu a selektívne spevnenie svalových skupín ako aj pokožky tváre.
 

Diamantová mikrodermabrázia

Neinvazívny spôsob odstránenia odumretých buniek diamantovými hlavicami pomocou uniformného vákuového odsávania. Zvyšuje obnovu buniek a pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky.
 

Lifting

Ide o kozmetický lifting na vyhladzovanie vrások bez skalpelu . Elektro-lifting pôsobí na mikrocirkuláciu v pokožke, zvyšuje prívod výživných látok, revitalizuje a okysličuje tkanivá. Pokožka ostane hladká, napnutá, zmiznú jemné vrásky. Unikátne ošetrenie do rúk profesionálov. 

  BDR - Beuty Defekt Repair                                                  

                                                 BDR je revolučná metóda v kozmetike- je to jedna dôkladne         premyslená metodá, ktorá je na hranici kozmetiky a medicíny. Bola vyvinutá pre najnáročnejšie klientky, ktoré majú radi inovované, vysoko účinné ošetrenie s okamžite viditeľným účinkom. Kozmetické chyby sa dajú veľmi úspešne riešiť pomocou BDR.

Podstata ošetrenia spočíva v synergickom pôsobení moderných účinných látok BDR, manuálneho ošetrenia a high-tech prístroja BDR. Úspešne sa využíva na kompletné omladenie pleti :  

 • zlepšenie celkového  stavu pokožky
 • minimalizácia atrofických problémov
 • zlepšenie stavu mimických vrások
 • vracia pleti tonus a elasticitu
 • stimuluje regeneráciu a etabolizmus buniek 
 • oživuje vlastné a prirodzenéfunkcie pokožky

Viditeľné výsledky sú už po prvom sedení.  Špeciálna hlavica XS, je zameraná na hlbšie vrásky hlavne v oblasti okolo očí a nosolabiálnej časti tváre. Prípravky s obsahom argilerínu (kozmetická forma botoxu) sa vpravujú priamo do vrásky . Je to podobné ako pri permanetnom mejkape, keď sa vpravuje pigment do pokožky. Efekt je mimoriadny, najmä kým sú vrásky ešte jemnejšie.

Pre klientky, ktoré odmietajú operačné zásahy, je BDR výborná alternatíva liftingu bez skalpela na získanie nádhernej pokožky.

Scin Scrubber

Scin Skrubber je ultrazvukový peeling určený výlučne do kozmetiky. Ide o unikátne zariadenie, ktoré vykonáva:

 • Exfoliáciu - povrchový peeling bez poškodenia štruktúry pokožky, ktorého hlavným cieľom je odstránenie odumretých buniek, odstránenie zvyšného mazu , baktérií, toxínov z povrchu pokožky
 • Cleansing - čiastočné hĺbkové čistenie veľmi jemným, bezbolestným spôsobom . Využíva sa desincrustačný efekt za pomoci špeciálnej tekutiny. Čiastočne pôsobí aj na melanín, čiže pomáha aj pri pigmentových škvrnách
 • Tonizáciu - využíva sa mikromasážny efekt ultrazvukovej sondy, čo veľmi kladne pôsobí na vrásky. Zlepšuje sa mikrocirkulácia v tkanivách , okysličenie buniek  
 • Lifting a vpravovanie látok - určené predovšetkým pre suchú pokožku , ako dôsledok nedostatočnej hydratácie Neuveriteľná je hydratačná schopnosť tejto špeciálnej sondy pri vhodnej voľbe účinnej látky.

 LASER LASOCARE

Kozmetický leser je biostimulačný prístroj pomocou ktorého stimulujeme bunky k ich lepšej funkcii.

Účinky laseru:

 • protizápalový - pomáha pri riešení zápalov akné, vredy, poranenia nechtového lôžka, všetky zápaly v úrovni kože a sliznice
 • regeneračný - regenerácia jaziev, poranenia, poleptanie, omrzliny, regenerácia vlasovej cibuľky a samotnej kože
 • analgetický - proti bolestiam v úrovni kože a sliznice.

 PEPITA

Pepita je mikrodermabrazívny prístroj na odstraňovanie odumretých     buniek , baktérií a tukových sekrétov, vďaka čomu sa hrubá pórovitá pleť výrazne zjemní, vyhladí a vypne. Nie je vhodná na citlivú pleť s popraskanými cievkami. Terapia nie je bolestivá a je bezpečná. PEPITA je vhodná hlavne na hrubý mastný typ pleti aj na aknóznu pleť so zápalmi, prípadne na zjemnenie hyperpigmentácií a jazvičiek po akné.

Používa sa na odstránenie rohovitej vrstvy pleti a jej hĺbkové prečistenie - peeling . Viditeľne zjemní povrchové vrásky, rozjasní pleť, prekrví a okysličí. Intenzívne regeneračné účinky aktívnych látok počas ošetrenia sa používajú ako špeciálna liečba akné. Možnosť využiť ako kúru v kombinácii s laserom.