Nástrekové opaľovanie

Nástrekové opaľovanie

Chcete mať krásne hnedú pokožku bez UV žiarenia, zdravo, rýchlo? Táto služba je tu práve pre Vás. 

Predpripravenú pokožku nastriekame špeciálnym prírodným roztokom, vďaka ktorému Vaša pokožka získa okamžite krásnu kreol farbu, ktorá vydrží až 7-10 dní!Máte problém s citlivou pokožkou? Tento prípravok môžete vyskúšať aj Vy! Je odporúčaný na všetky typy pokožiek, s alergiou na slnko, s materskými znamienkami, stareckými fľakmi, jednoducho pre každého! 

Ako na to? 

24 hodín pred ošetrením nástrekovým opaľovaním 

Na odstránenie suchej, šúpajúcej sa pokožky použijeme pred každým ošetrením peeling. 

Úplný prirodzený regeneračný proces pokožky trvá 28 dní. Za týždeň sa ošúpe 25% pokožky, preto účinok opaľovania bez UV žiarenia pomaly vybledne. Farbiaci proces opaľovania bez UV žiarenia prebieha len v horných 25% pokožky a preto sa odporúča túto vrstvu pred aplikáciou odstrániť pred každým ošetrením.

Zbavte sa odumretých, suchých buniek , ktoré by zabraňovali, aby sa bronz DHA vstrebal v zdravých a sviežich bunkách. Takto sa môže spray Norvell včleniť hlboko do pokožky a prostredníctvom oxidačného procesu produkovať žiarivú zlatohnedú farbu. Pokiaľ sa dostane na suchú, šúpajúcu sa pokožku, počas blednutia je hnedá farba menej prirodzená, nie je rovnomerná a výsledok je kratšiu dobu viditeľný. Na odstránenie veľmi suchej odumretej pokožky ponúkame dvojstupňové riešenie.

24 hodín pred opaľovaním hĺbkovo ošetrite pokožku pomocou AMBER SUN CORAL SALT SCRUB. Prípravok pôsobí do hĺbky, vyživuje a hydratuje pokožku. Potom ráno, v deň opaľovania odstráňte hornú vrstvu pokožky hydratačným prípravkom AMBER SUN, ktorý pokožku hydratuje a reguluje jej pH, čo nám zaručí dlhodobý účinok.

POZOR: Vyvarujte sa použitiu mydla, výrobkom v vysokým pH a hydratačným prípravkom pri sprchovaní, pretože brzdia farbiaci účinok DHA, prípadne navodia neželaný „pomarančový“ efekt. Ich použitiu je potrebné vyvarovať sa dva dni pred opaľovaním. Vstrebanie DHA a tým aj jeho účinok môže brzdiť aj vysoká telesná teplota či vlhká spotená pokožka.

Príprava v deň nástrekového opaľovania 

OBLEČTE SI tmavé voľné oblečenie a odložte šperky. Úzky odev môže spôsobiť ošúchanie farby. 

Ošetrenie po nástrekovom opaľovaní 

Vyhýbajte sa činnostiam spôsobujúcim potenie! Intenzívne potenie môže spôsobiť, že na pokožke vytvoria pásiky. Počas teplých dní využívajte klimatizáciu v aute. 

Vyhýbajte sa vode! Minimálne 4 hodiny sa vyhýbajte kontaktu s vodou, pretože zastavíte proces hnednutia a/alebo sa vám na pokožke vytvoria pásiky. Vyhýbajte sa plávaniu a činnostiam typu spa. Vyhýbajte sa plavárňam a kúpeľom, kde voda obsahuje chlór a iné chemické prípravky počas 24 hodín po opaľovaní. Predídete tak skorému vyblednutiu pokožky.

Počkajte so sprchovaním! V záujme čo najlepšieho výsledku počkajte so sprchovaním alebo kúpaním aspoň 4 hodiny a v záujme zachovania okamžitého sfarbenia pokožky a vyhnutia sa vzniku pásikov sa 16 hodín po opaľovaní umývajte len čistou vodou. 

Umývanie: 

Na umývanie po nástrekovom opaľovaní používajte HYDRATAČNÝ SPRCHOVACÍ GÉL AMBER SUN alebo SPRCHOVACÍ GÉL COOL MINT. Vyhýbajte sa mydlu alebo prípravkom s vysokým pH, ktoré môžu v krátkej dobe spôsobiť pásiky alebo celkové vyblednutie dosiahnutej farby. Hygienické prípravky firmy Norvell majú hydratačný a výživný účinok a pomáhajú zachovať ideálnu hodnotu pH pokožky. Popri dostatočnej hygiene si zabezpečíte nimi aj rovnomerné blednutie pokožky a získate dlhotrvajúcu a prirodzene pôsobiacu farbu. Po kúpaní sa jemne osušte. Okamžitý účinok spôsobujúci prípravok sa postupne zmyje.

Dlhotrvajúca hnedosť/hydratácia/osvieženie: Na sledujúci deň po sprchovaní použite prípravok AMBER SUN PRO-LONG, ktorý pomôže uchovať zdravú farbu a hydratáciu pokožky a každý deň spôsobí, že vaša pokožka bude žiarivo svieža. Vďaka formule PRO-LONG bude farba vašej pokožky blednúť pomaly a rovnomerne.